Nasze usługi

Dentysta dla dzieci

Pamiętając jak wyglądała wizyta u „dentysty szkolnego” i jakie wywarła konsekwencje – lęk przed stomatologiem w życiu już dorosłego pacjenta dobraliśmy skrupulatnie personel oraz dostosowaliśmy odpowiednio nasze gabinety w Krakowie. Stworzyliśmy program kompleksowej opieki dla dzieci. Dobry stomatolog Kraków wie jak skutecznie i bezstresowo leczyć swoich pacjentów.

Zadbamy o Twój uśmiech

Wapdent – gabinet stomatologiczny w Krakowie serdecznie zaprasza.
Nasi stomatolodzy udowodnią Państwu, że wizyta u dentysty nie musi być traumatycznym przeżyciem. Co więcej – doświadczycie, że stomatologia XXI wieku to szybkie i bezbolesne zabiegi wykorzystujące najnowocześniejszą technologię oraz badania w tej dziedzinie. Zapraszamy również najmłodszych, to właśnie z myślą o nich stworzyliśmy program dentysta dla dzieci a nasz stomatolog dziecięcy sprawi, że Wasze pociechy będą chciały częściej odwiedzać gabinet stomatologiczny.

Gabinet stomatologiczny WAPdent w Krakowie

Centrum Stomatologiczne WAPdent to stomatologia XXI wieku. Nasz gabinet zlokalizowany jest w sercu Krakowa – Podgórzu. Bazujemy na czołowych i uznanych w świecie zarówno markach jak i autorytetach, co daje Państwu najwyższe bezpieczeństwo wykonywanych przez naszych lekarzy procedur. Jako nowoczesny gabinet stomatologiczny stosujemy innowacyjne rozwiązania w leczeniu nie dyskwalifikując równocześnie tych już sprawdzonych z upływem lat. Oferujemy kompleksowe usługi stomatologiczne: stomatologia rodzinna, stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza, endodoncja i periodontologia, chirurgia stomatologiczna oraz protetyka i implanty zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Bazujemy na najlepszych materiałach, zachowując maksymalny poziom higieny i sterylności. Nasz gabinet stomatologiczny wyposażony jest w szeroką gamę urządzeń pomagających w skutecznej diagnostyce i osiągnięciu sukcesu w leczeniu przy minimalnej ingerencji. Bezbolesne leczenie zębów, minimum powikłań oraz gwarancja jakości to dewiza naszych stomatologów. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy pacjent czuł się u nas bezpiecznie i komfortowo w miłej, bezstresowej atmosferze.

Grono naszych stomatologów zapewni Państwu najwyższą jakość świadczeń medycznych, a wykwalifikowana kadra pomocnicza zapewni obsługę na najwyższym poziomie. W każdym leczeniu uwzględniamy wszystkie indywidualne potrzeby pacjenta. Dobieramy najbardziej optymalne metody na przywrócenie pięknego i zdrowego uśmiechu. W naszym Centrum Stomatologii likwidujemy problemy nie tylko natury zdrowotnej, ale również estetycznej. Staramy się, aby każdy dentysta oraz personel pomocniczy przechodził sukcesywnie szkolenia, tym samym posiadał wysokie kwalifikacje zawodowe. Wszystkie nasze usługi objęte są gwarancją. Stomatologia zachowawcza – gwarancja roczna, protetyka – gwarancja dwu letnia, wybrane prace protetyczne, implanty – okres gwarancji ustalany jest indywidualnie.