Lekarze

Lekarz stomatolog - Anna Pytlik

Anna PytlikWspółwłaściciel Centrum i zarazem kierownik d/s medycznych. Absolwentka Łódzkiej Akademii Medycznej. Członek Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie. Doświadczony lekarz w naszym zespole z wieloletnim stażem zawodowym. Pasjonatka stomatologii. Zajmuje się leczeniem w każdej jej dziedzinie. Znakomita w trudnych, beznadziejnych przypadkach z uwagi na swą cierpliwość i zdecydowanie, podyktowane zgromadzoną wiedzą. Posiada wrodzony wysoki zmysł estetyczny co wykorzystuje przy idealnie przeprowadzanym leczeniu odtwórczym. Z uwagi na wieloletnie doświadczenie perfekcjonistka w diagnozowaniu. O swoich działaniach informuje zawsze z uprzedzeniem. Dba o wysokie poczucie komfortu leczonych osób. Jest lubiana przez pacjentów zarówno tych dorosłych, jak i tych najmłodszych – dowodem są leczące się całe rodziny od wielu lat. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe biorąc udział w wielu kursach i sympozjach. Pracuje na nowoczesnych, a zarazem sprawdzonych urządzeniach wykorzystując wyłącznie materiały najlepszej jakości.

Lekarz dentysta Aleksandra Kozieł

Aleksandra Kozieł Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
W codziennej praktyce wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji i protetyki. To także najlepsza przyjaciółka najmłodszych pacjentów, którzy to przychodzą do niej z wielką przyjemnością. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Dla każdego pacjenta stara się znaleźć indywidualne rozwiązanie. Cechuje ją sumienność, empatia, zaangażowanie i dążenie do perfekcji w zakresie wykonywanej pracy.

Rejestracja - Małgorzata Kowalczyk

161191085_856213244925100_5838569953168205810_n (3)Posiada doświadczenie w pracy w placówkach medycznych, uczestniczyła w kursach i szkoleniach z zakresu Profesjonalnej Obsługi Pacjenta. Życzliwa i uprzejma, zawsze chętnie służy pomocą.