Lekarze

Anna Pytlik

anna_pytlikWspółwłaściciel Centrum i zarazem kierownik d/s medycznych. Absolwentka Łódzkiej Akademii Medycznej. Członek Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie. Doświadczony lekarz w naszym zespole z wieloletnim stażem zawodowym. Pasjonatka stomatologii. Zajmuje się leczeniem w każdej jej dziedzinie. Znakomita w trudnych, beznadziejnych przypadkach z uwagi na swą cierpliwość i zdecydowanie, podyktowane zgromadzoną wiedzą. Posiada wrodzony wysoki zmysł estetyczny co wykorzystuje przy idealnie przeprowadzanym leczeniu odtwórczym. Z uwagi na wieloletnie doświadczenie perfekcjonistka w diagnozowaniu. O swoich działaniach informuje zawsze z uprzedzeniem. Dba o wysokie poczucie komfortu leczonych osób. Jest lubiana przez pacjentów zarówno tych dorosłych, jak i tych najmłodszych – dowodem są leczące się całe rodziny od wielu lat. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe biorąc udział w wielu kursach i sympozjach. Pracuje na nowoczesnych a zarazem sprawdzonych urządzeniach wykorzystując wyłącznie materiały najlepszej jakości.

Hubert Trzepatowski

hubert_trzepatowskiAbsolwent kierunku lekarsko – dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Uczelnię ukończył w 2007 roku. Członek Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, OSIS (Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej) oraz EDI (European Association of Dental Implantology). W kręgu jego zawodowych zainteresowań znajduje się, między innymi, chirurgia stomatologiczna, protetyka będąca kierunkiem specjalizacji odbywanej w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką w Krakowie oraz periodontologia. Ambitny stomatolog, systematycznie poszerzający swoje kwalifikacje zawodowe pod kierunkiem uznanych specjalistów. Doskonalił się w nowatorskich technikach zabiegowych. Nieustająca chęć zgłębiania wiedzy potwierdzona jest wieloma dyplomami i certyfikatami wystawionymi przez renomowane zarówno w kraju, jak i za granicą (USA, Korea Południowa, Turcja) placówki. Cieszy się dobrą opinią wśród swoich pacjentów, co jest zasługą jego wiedzy i umiejętności, a także samego podejścia do leczących się u niego osób. Mocny filar Centrum. Zajmuje się leczeniem interdyscyplinarnym. Przeprowadza zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, periodontologii, protetyki, chirurgii oraz implantologii. Pracuje na nowoczesnych a zarazem sprawdzonych urządzeniach wykorzystując wyłącznie materiały najlepszej jakości.

Maciej Lepszy

Jego pasja to przede wszystkim endodoncja mikroskopowa. Podczas swej pracy wykorzystuje nowoczesne rozwiązania zarówno w leczeniu dorosłych jak i tych najmłodszych pacjentów. Ukończył Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie – Oddział Stomatologii, gdzie również doskonalił swoje umiejętności na Oddziale Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją. Liczne kursy i szkolenia wpisane są na stałe w jego harmonogram pracy. Wykonuje zabiegi z zakresu endodoncji, stomatologii odtwórczej, periodontologii oraz protetyki. Dba o wysoki komfort pacjentów a swym usposobieniem przekona nawet tych najbardziej zatrwożonych. Każda osoba może poczuć się wyjątkowo z uwagi na jego indywidualne podejście. Przynależy do Polskiego oraz Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego a także Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Hanna Maresch

Agnieszka Buczyńska

Pozostały personel

Iwona Lalorny

iwona_lalornySolidność i szybkość działania widoczne są na co dzień w jej pracy. Doświadczenie zawodowe, a także przygotowanie merytoryczne znacznie ułatwiają pracę lekarzom. Zawsze służy pomocą naszym pacjentom.

Małgorzata Dombrowska

Patrycja Daniec