Stomatologia Kraków

…BO WSZYSTKIE NAJSZCZĘŚLIWSZE CHWILE W ŻYCIU ZACZYNAJĄ SIĘ OD UŚMIECHU …

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne Centrum Stomatologii WAPdent zlokalizowane w centrum Krakowa – stomatologia Kraków na najwyższym poziomie.
Gabinety zostały wyposażone w wiele nowoczesnych urządzeń, dających pełne poczucie komfortu oraz pomagających nam w skutecznej diagnostyce, a w związku z tym – w osiągnięciu pełnego sukcesu w leczeniu naszych pacjentów. Posiadamy klimatyzowanie gabinety, przystosowane również dla osób niepełnosprawnych.
Wapdent dentysta Kraków przykłada dużą wagę do profesjonalnego i bezbolesnego leczenia dorosłych jak i dzieci w miłej i bezstresowej atmosferze. Dużą wagę przywiązujemy do zapewnienia naszym klientom poczucia bezpieczeństwa.

Prezentujemy   Państwu nasze gabinety, co dodatkowo powinno Was przekonać, że wizyta u dentysty nie musi być powodem do stresu i nieprzespanej nocy. 🙂

Wzorujemy się na czołowych i uznanych w świecie autorytetach, co daje Państwu najwyższe bezpieczeństwo wykonywanych przez nas procedur oraz opieramy się na sprawdzonych i renomowanych materiałach. Grono naszych lekarzy stomatologów zadba o Państwa zęby w oparciu o nowoczesny sprzęt i technologie, a wykwalifikowana kadra obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji.

Wapdent – stomatologia Kraków świadczy usługi stomatologiczne zarówno dla osób prywatnych jak i firm.

Filozofia działania firmy

Naszym pacjentom oferujemy usługi na najwyższym poziomie zarówno technologiczno-sprzętowym jak i kulturowym. Dążymy do:

  • bycia blisko Pacjenta – rzetelne i ciągłe zaangażowanie dla satysfakcji odbiorcy,
  • dentysta dla dzieci,
  • sukces poprzez konsekwentne dążenie do obranego celu,
  • uczciwego wykonywania naszych usług
  • ukierunkowanie na efektywność i sukces w każdym przypadku klinicznym
  • działania z najwyższą precyzją,
  • nie boimy się stosowac nowych technologii – podejmiemy się każdego wyzwania,
  • w każdym przypadku uwzględniamy wszystkie indywidualne potrzeby co prowadzi do najlepszego rezultatu,
  • dokładamy wszelkich starań, aby nasz personel przechodził cyklicznie szkolenia, posiadał wysokie kwalifikacje, był pasjonatem swojej pracy oraz rzetelnie wykonywał zaplanowane cele osiągając maksymalną wydajność,
  • na nasze usługi udzielamy gwarancji.

Każda firma powinna myśleć o swoim przyszłym funkcjonowaniu, a zatem dbac o swój wizerunek i wykonywanie usług na najwyższym poziomie. Nadrzędne dla nas jest dobro i zadowolenie pacjenta. Zawsze staramy się przedstawić optymalny plan leczenia mając na uwadze efekt końcowy oraz, będąc elastycznym, jego alternatywne rozwiązania. Inaczej mówiąc, staramy się dopasować do indywidualnych możliwości pacjenta. Nie dążymy do osiągnięcia jednorazowego zysku, nasze motto to primum non nocere. Jeżeli uważamy, że dany zabieg wykonany pacjentowi da krótkotrwaly efekt, bądź będzie w konflikcie ze sztuką lekarską, nie podejmiemy sie leczenia. Ten model działania przyjął się i jest doceniany, co może potwierdzic znaczna już grupa naszych stałych pacjentów. Uczciwe usługi przy biegłej znajomości tych tradycyjnych jak i nowoczesnych metod w stomatologii zawsze opłacą się, zarówno pacjentom, jak i naszej firmie. Reputacją firmy jest jej wizerunek i tożsamość.

Stomatologia Kraków Wapdent to usługi na najwyższym poziomie.

3 KRA 8014535 1
6 KRA 8014535 1
foto 3